Virágkötő tanfolyam

Szeretné, ha az ünnepi asztalon az Ön által készített kompozíciók díszítenék otthonát?

Ha a kertjében, lakásában szakszerűen gondozott növények lennének?

Ha a családi ünnepekre az Ön által készített kompozícióval szerezne örömet szeretteinek, családtagjainak, barátainak?

Szeretne tudásával pénzt keresni?

Itt a lehetőség!

A Magyarországi Magiszter Alapítvány Virágkötő tanfolyamot indít 2018.október 06-án.

Képzési napok: pénteken 16-19 óráig, szombaton 9-14 óráig

Képzés helyszíne: 4024 Debrecen, Wesselényi u. 4/b

Képzés feltétele: alapfokú iskolai végzettség

Egészségügyi alkalmasság szükséges

Képzés ideje: 7 hónap

Képzési díj: 185.000 Ft

Beiratkozáskor fizetendő: 10.000 Ft, mely a képzési díj része.

Részletfizetési lehetőség: 7 x 25.000 Ft

Az ár tartalmazza az oktató óradíját, virágkötészeti eszközöket, jegyzetet.

Vizsgadíj: 60.000 Ft (befizetése vizsga előtt 30 nappal)

Fizetési mód: postai csekk, banki átutalás

Jelentkezési határidő: 2018.szeptember 20.

Telefon: 06-70-417-1739

e-mail: magiszter.iroda@gmail.com

HABILITÁCIÓS KUTYA- KIKÉPZŐJE

Mesterségek bemutatója cikk

15 éves lett Alapítványunk
2015.máj.12.

A Magyarországi Magiszter Alapítványt 2000-ben alapították Debrecenben, mely közhasznú szervezetként működik

Fő tevékenységeink: köznevelés, oktatás, szakképzés: a piaci igényeknek megfelelően, együttműködéseink erre is kiterjednek. Felnőttképzés, tehetséggondozás, projektgenerálás, foglalkoztatás elősegítése, szociális tevékenység, esélyegyenlőség elősegítése, az egész életen át tartó tanulás lehetőségeinek szervezése, munkaerő-piaci szolgáltatások, civil kapcsolatok bővítése, régiók közötti együttműködés folyamatos bővítése, nemzetközi ifjúsági cserekapcsolat kiépítése, erősítése (Erasmus+), idősek otthona, házi segítségnyújtás.

Az alapítvány fenntartásában működő iskola az ország 4 különböző pontján (Debrecen, Szolnok, Budapest, Tiszavasvári) rendelkezi telephellyel, az óvodai neveléstől a szakképzésig minden képzési forma megtalálható a tagintézmények között. Intézményi szinten több, mint 1500 hallgatónk van, a tanulói létszám évről évre gyarapszik.

Az oktatási tevékenységen kívül kiemelkedő feladatának tartja az Alapítvány a hátrányos helyzetű térségek, a halmozottan hátrányos helyzetű csládok és a roma származású emberek segítését, szerepet vállal a foglalkoztathatóság javításában a következő területeken:

munkanélküliek és inaktív korúak felkészítrése

tartósa munkanélkküliek részére piacképes szakma biztosítása

Next Level
2015.máj.12.

“Next Level” (következő szint) – nevű programunk megvalósítására az Erasmus+ program adott lehetőséget. A program során a fő cél a Youth In Action – Fiatalok Lenduletben (Erasmus+ program korábbi neve) program és a program által nyújtott lehetősegek megismerése. Fő célja a programnak, olyan szervezetek (nemzetközi) bevonása, akik aktívan részt vesznek nemzetközi projektekben. Programunk során nemzetközi ifjúsági vezetők képzése volt a cél. A program lezárta utána a résztvevők Youthpass oklevelet kaptak, mely tartalmazza a tanultakat, a résztvevők eredményeit és a program által megkapott fontosabb kompetenciákat. Ezen fiatalok azóta is aktívan részt vesznek Erasmus+ programokban, fiatalokat visznek más projektekre illetve ők maguk is saját projekteket készítenek.

Résztvevő országok:

• Magyarország
  • Csehország
  • Grúzia
  • Portugália
  • Örményország
  • Ukrajna

Program célja:

FLP program megismertetése és értékeinek átadása

az ifjúsági cserék alprogram részletes megismertetése a résztvevőkkel

új „leader”-ek, ifjúsági vezetők képzése, tréningje elzárt környezetben (Magyarország – Perkupa)

az EU fiataljainak érzékenyítése és nyitottabbá tétele a kaukázusi országok felé